Każdy producent topowych samochodów ma w swojej ofercie model siłą zdarty z toru.

Model o ograniczonej ilości produkcyjnej o który mimo niebotycznej ceny, biją się potencjalni nabywcy, mający świadomość że odpowiednio utrzymany najlepiej zachowa wartość a z czasem będzie stanowił świetną lokatę kapitału. Rolę „torowego potwora” pełni dla Aston’a Martin’a model GT12, choć początkowo miał się nazywać GT3 – od najpopularniejszej serii wyścigów samochodowych. Pechowo dla Aston’a Martin’a „GT3” zarezerwowane jest dla wyczynowej wersji Porsche Carrera przez co Brytyjczycy zostali zmuszeni do zmiany oznaczenia swojego najagresywniejszego Vantage na „GT12”.

Zmiana 3 na 12 oczywiście nie była przypadkowa, otóż pod maską stosunkowo niewielkiego Vantage mieści się 6 litrowe V12 generujące niebagatelne 600 koni mechanicznych i podobną ilość niutonometrów. I to bez doładowania! Przy obniżonej o ponad 100kg masie względem „zwykłej” wersji, udało się osiągnąć astronomiczny wynik 3,7s do pierwszej setki. Musimy przyznać ryk tego silnika, odpalonego „na zimnym” powoduje serie przechodzących po całych plecach dreszczy, a następnie niekontrolowany uśmiech od ucha do ucha.

Prezentowany egzemplarz na moment w którym do nas trafił miał szacowaną wartość rynkową na poziomie 2,5 mln złotych

Samochód mimo bezkompromisowo sportowego, a wręcz wyczynowego charakteru zaskoczył nas pedantycznym wykonaniem. Zarówno pod kątem wykonania karoserii, spasowania elementów jak i struktury lakieru czy nawet wylakierowanego na gładko GT12 na przednich błotnikach. Podobnie było we wnętrzu samochodu, w pełni obszytego delikatną alcantarą. Ciasny sportowy kubełkowy fotel w połączeniu z w pełną klatką bezpieczeństwa powodował, że wsiadanie i wysiadanie stanowiło nie lada gimnastyczną akrobacje 🙂

Prezentowany egzemplarz na moment w którym do nas trafił miał szacowaną wartość rynkową na poziomie 2,5 mln złotych. Sporo! Przebieg tego samochodu trzeba na prawdę szanować 🙂 Tak jak i ręcznie natryskiwany i polerowany lakier. Świadomy klient, dostarczył do nas samochód zamkniętą lawetą, aby w całości pokryć karoserie najskuteczniejszą folią bezbarwną Xpel Ultimate Plus. Przecież fabryczny lakier tego samochodu jest na wagę złota!

Absolutnie każdy, najdrobniejszy szczegół prezentowanego GT12 pokryliśmy precyzyjnymi szablonami gotowych formatek folii bezbarwnej. Bez jakiegokolwiek docinania na lakierze!!

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę