Indywidualny bodykit w stylu DTM poszerzający samochód o dobre 20 cm w obie strony, wykonane na specjalne zamówienie koła mające wypełnić super szerokie nadkola i opony typu „semi-slick”. Potężne skrzydło spoilerów zarówno w przedniej jak i tylnej części samochodu niczym nie odbiegające od wersji torowych. Po prostu nie ma możliwości, aby przeoczyć ten samochód jadący ulicą. Nawet jeśli jakimś cudem nie zauważysz tego potwora, na pewno go usłyszysz za sprawą układu wydechowego legendarnej marki Akrapovic zapewniającego głośne brzmienie po którym ciarki przechodzą po plecach.

Dodatkowym gadżetem robiącym nie małe wrażenie jest zamontowany w samochodzie układ zawieszenia typu „Air Ride” pozwalającego dowolnie ustawić wysokość za sprawą jednego kliknięcia na przenośnym pilocie. Na pewno projekt nie należy do tych w których samochód ma tylko groźnie wyglądać. 700 konny silnik potrafi rozpędzić GTR’a do 100km/h w czasie znacznie niższym niż 3 sekundy tworząc z niego istną rakietę kosmiczną. Zadanie, które zostało nam powierzone również daleko odbiegało od standardów.

Klient zlecił nam całkowite usunięcie struktury „skórki pomarańczy” z powierzchni lakieru, co wiązało się ze szlifowaniem całej powierzchni karoserii.

Dla podbicia szklistości i ogólnej ochrony samochodu zastosowaliśmy powłokę ceramiczną Crystal Serum Black.

Kształt samochodu na pewno nie ułatwiał zadania, mimo to udało się uzyskać efekt prawdziwej tafli szkła. Najbardziej narażone na odpryski od kamieni fragmenty pokryliśmy folią bezbarwną Xpel Utlimate. We wnętrzu z rajdowymi pasami czteropunktowymi zadbaliśmy o pielęgnację tapicerki skórzanej i każdy najdrobniejszy detal.

Skórę zaimpregnowaliśmy specjalnym konserwerem, a tworzywa sztuczne odżywiliśmy dedykowanym dressingiem poprawiając nasycenie koloru i zapewniając działanie antystatyczne. Nie mamy wątpliwości, że tak przygotowany proces detalingowy stanowi „wisienkę na torcie” i jeszcze bardziej podkręci zjawiskowość całego projektu.

Nissan GTR auto spa Auto Klinika Kraków

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę