Z roku na rok coraz większy procent klientów decyduje się na zabezpieczenie fabrycznie nowego samochodu. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę jak delikatne są stosowane dzisiaj ekologiczne lakiery na bazie wody. Niepokryty niczym lakier już w przeciągu kilku miesięcy pokrywa się gęstą siecią mikrozarysowań obniżające połysk i walory estetyczne nawet najbardziej zjawiskowego samochodu. Jeden z naszych klientów skontaktował się z nami już na kilka miesięcy przed dostarczeniem samochodu przez producenta do Rzeszowskiego dealera D&R Czach.

Ustaliśmy wykonanie usługi na miejscu u dealera na kilka dni przed finalnym wydaniem samochodu w ręce klienta. Za cel postawiono nam najlepszą możliwą ochronę każdego rodzaju materiału zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz ogromnego coupe. Jak zawsze projekt rozpoczęliśmy od szczegółowych oględzin stanu samochodu. Nie jest niczym zaskakującym, że nawet fabrycznie nowy egzemplarz nosi drobne defekty jak mikrorysy nie pozwalające mu wyglądać naprawdę nieskazitelnie.

W procesie delikatnej korekty, pozbawiliśmy lakier najdrobniejszych niedoskonałości nadając najwyższy połysk i nasycenie koloru, co zapewnia najlepsze warunki do trwałego związania z nim powłoki ochronnej.

Najważniejszym i zarazem najtrwalszym etapem procesu była aplikacja super twardego kompozytu ceramicznego Gtechniq Crystal Serum Black dla wzmocnienia odporności lakieru na powstawanie zarysowań, wżerów od silnej chemii czy utratę koloru.

Każdy, kto lubi świetny wygląd samochodu doceni również łatwość utrzymania w czystości karoserii pokrytej kompozytem ceramicznym. To samo rozwiązanie zastosowaliśmy dla magnezowo-aluminiowych felg, które w połączeniu z potężnym sportowym układem hamulcowym będą szczególnie narażone na przywieranie rozgrzanego pyłu podczas hamowania. Potężna komora silnika kryjąca charakterystyczne serce sportowego coupe została w całości pokryta wyselekcjonowaną powłoką ochronną.

Powłoka ta zadba, aby po otwarciu maski widok zawsze zapierał dech w piersi. Ekskluzywne wnętrze Mercedesa właściwie w całości pokryte miękką, wysokogatunkową tapicerką skórzaną pokryliśmy dedykowanym impregnatem, który tworząc barierę ochronną zapobiega przenikaniu przebarwień do lica skóry. Tak przygotowany samochód nie tylko wygląda jeszcze lepiej niż nowy, ale i mimo upływu lat wciąż będzie najlepszą wizytówką dla swojego właściciela.

Polerowanie lakieru Kraków

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę