Długa sylwetka z wyraźnymi przetłoczeniami, muskularne nadkola wygładzające krawędź, która biegnie od świateł do świateł. Pod czarną wstawką mieni się napis V8 biturbo. Tak, to właśnie nowe piekielnie szybkie E63s, o mocy 612 koni mechanicznych.

E-klasie, sprint do pierwszej setki zajmuje zaledwie 3,4s. To auto nie tylko fenomenalnie przyśpiesza czy wygląda, ale urozmaica także nasze walory słuchowe. Kładziemy stopę na hamulcu i wciskamy przycisk START… Wtedy z tyłu rozbrzmiewa olbrzymi grom V8, dającej upust swojej nieokiełznanej mocy, przez monstrualny układ wydechowy.

Niesamowita moc E 63 S polega też na tym, że nie musi nic udowadniać. To samochód, który stawia kropkę nad “i” bez zrywania asfaltu. Mercedes wykonał kawał dobrej roboty, ponieważ połączył komfort z niezwykle twardym i sportowym zawieszeniem. Kiedy mamy ochotę po prostu żeglować, ten samochód nam na to pozwala.

Mercedes Benz E63s Amg podczas nakładania folii

E63s to największy konkurent dla Bmw M5. Co zatem wybrać?

To już zależy od naszego gustu. Oba samochody jeżdżą fenomenalnie, ale zobaczmy, czym się różnią prócz wyglądu zewnętrznego. W mercedesie znajdziemy 9-stopniową skrzynię biegów. Posiada również 12 km i 150 nm więcej niż BMW. Natomiast M5 zostało wyposażone w 8-biegową skrzynię i jest o 100 kg lżejsze od konkurenta.

Nasz klient zdecydował się na pakiet, który uwzględnia zabezpieczenie każdego, nawet najdrobniejszego elementu.

Zabezpieczyliśmy auto na zewnątrz, po czym zajęliśmy się ekranami i elementami na wysoki połysk w środku. Następnie, na każdy element nałożyliśmy odpowiednią powłokę. Dodatkowo, starannie wyczyściliśmy całe wnętrze.

Na szyby nałożyliśmy powłokę hydrofobową, która zdecydowanie ułatwia praktyczne użytkowanie. Starannie doczyściliśmy felgi i zabezpieczyliśmy je powłoką ceramiczną, ułatwiającą usuwanie brudu. Oprócz tego, wyczyściliśmy i zabezpieczyliśmy także plastiki w komorze silnika.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę