Pod maską tego Mercedesa-AMG A 45 S znajduje się najmocniejszy seryjnie produkowany dwulitrowy, turbodoładowany, czterocylindrowy motor. Dlatego generuje moc aż 421 KM, a moment obrotowy to 500 Nm! 

Na początku skupmy się na wywołującym najwięcej kontrowersji silniku Mercedesa-AMG A 45 S. Pod maską znajduje się najmocniejszy seryjnie produkowany dwulitrowy, turbodoładowany, czterocylindrowy motor. Dlatego generuje moc aż 421 KM, a moment  obrotowy to 500 Nm!

Zgodnie z filozofią „one man, one engine” za budowę jednostki napędowej odpowiada jeden człowiek. Deklarowane przyspieszenie to 3,9 s do 100 km/h, a prędkość maksymalna wynosi 250 km/h.

Spalanie, choć pewnie dla wielu osób to rzecz drugorzędna, wg danych producenta wynosi 8,6 l/100 km.

Przedni zderzak został przeprojektowany, choć szkoda, że jeden z wlotów powietrza jest zaślepiony. Warto zaznaczyć, że przetłoczenia na masce są zarezerwowane tylko dla odmiany A 45. Do tego dochodzą szersze błotniki i cztery końcówki układu wydechowego choć są to dwie końcówki kryjące się za czterema dziurami w zderzaku.

Można pomyśleć, że sporych rozmiarów spojler jest elementem charakterystycznym dla wersji A 45 S. Otóż nie! Jest to część pakietu aerodynamicznego AMG. Można go zamówić nawet do słabszego A 35. W jego skład wchodzą też: dokładka do dyfuzora tylnego zderzaka i dodatkowe lotki na zderzaku z przodu.

Wbrew pozorom A 45 to nie jest tylko mocniejsza wersja A 35. Sporo zmienia się także w wyglądzie. W oczy rzuca się grill z pionowym użebrowaniem  zarezerwowanym dla najmocniejszych odmian AMG.

Wnętrze nie różni się od zwykłej Klasy A, więc o jego charakterze decydują detale: jaskrawożółte przeszycia, sportowa kierownica czy sportowe fotele.

Nasz klient po przygodach z poprzednim samochodem i w obawie przed strzelającymi kamieniami z kół innych samochodów zdecydował się na zabezpieczenie swojej nowej zabawki i przy okazji zmianę jej wyglądu.

Dlatego zastosowaliśmy folię renomowanej firmy Xpel w wersji Stealth dającą efekt zmrożenia lakieru jednocześnie chroniąc go jak folia bezbarwna PPF.

Właściciel był zachwycony, nasz zespół również, bo wyszło naprawdę zarąbiście!

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę