Aż trudno uwierzyć, że samochód posiadający silnik o pojemności zaledwie 2 litrów może generować niesamowite 381 koni mechanicznych. Potężny grzmot z podwójnego wydechu przy redukcjach i przepięciach biegów dwusprzęgłowej skrzyni automatycznej tylko dodaje mu rasowego czy nawet rajdowego klimatu. Yellow Night to limitowana edycja specjalna tego flagowego reprezentanta coraz modniejszej kategorii „Hot Hatch”.

A45 AMG w tym wydaniu możemy spotkać w Polsce zaledwie w kilku egzemplarzach. Mercedes stanowił wyjątkowy prezent dla żony naszego stałego klienta. O realizacji tego projektu wiedzieliśmy już kilka miesięcy wcześniej i prawdę mówiąc nie mogliśmy się doczekać. A klasa w tym wydaniu to prawdziwy motoryzacyjny „smaczek”, a praca przy nim to czysta przyjemność.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami bezpośrednio po odbiorze z salonu Mercedes Benz Sobiesław Zasada w Krakowie - A Klasa trafiła do naszego studia na pełny pakiet zabezpieczenia ceramicznego.

Zaraz po maszynowym wypolerowaniu lakieru delikatną kombinacją ścierną, pokryliśmy kompletnie całą karoserię samochodu najtwardszymi powłokami ceramicznymi ze stajni Gtechniq.

Obok zjawiskowych żółtych wstawek, charakterystycznym elementem samochodu jest najdelikatniejszy lakier „Piano Black”. Czarny jak smoła, nie posiadający kompletnie żadnych drobinek ziarna metalicznego lakier powoduje, że defekty powstają na nim w ekstremalnie szybkim tempie i są szczególnie dobrze widoczne. Już fabrycznie nowy samochód nosił liczne ślady niewłaściwego mycia w salonie lub jeszcze w fabryce.

Zabezpieczenie wymagało zastosowania połączenia dwóch różnych powłok dedykowanych do folii matowej i klasycznych lakierów o wykończeniu „w połysk”. Wnętrze wykończone w połączenie alcantary i delikatnej skóry naturalnej zaimpregnowaliśmy dedykowanymi preparatami o najwyższej skuteczności.

Mercedes car detailing Kraków

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę