Ilość godnych egzemplarzy na rynku wtórnym maleje z każdym rokiem, a liczba wyprodukowanych była naprawdę mocno ograniczona. Prezentowany RS w pięknym granatowym metaliku trafił do nas od prawdziwego pasjonata. Nie mieliśmy najmniejszych wątpliwości, że Focus jest rękach osoby, która nie tylko zna jego każdy centymetr, ale i wymaga, aby wyglądał naprawdę oszałamiająco. Ford mimo niewielkiego przebiegu i ogólnie bardzo dobrego stanu technicznego wymagał zastosowania właściwie pełnego wachlarza naszych możliwości. Kwestią, od której rozpoczęliśmy nasze prace była szkoda parkingowa na prawym boku.

Lakier nie tylko został zdarty do podkładu, ale i karoseria uległa kilku wgnieceniom. Poszycie blacharskie zostało wyrównane, a precyzyjnie dobrany lakier nałożony na nowo. Dopiero po dokonaniu wstępnej naprawy lakierniczej, mogliśmy przejść do renowacji pozostałej części karoserii samochodu. Sporo uwagi wymagały również dodatki zewnętrzne, lakierowane w niezwykle delikatne „piano black”, a w szczególności charakterystyczny spojler na tylnej klapie. Ogromne 19” felgi ze stopów lekkich nosiły liczne ślady kontaktu z krawężnikami. Podjęliśmy decyzję o ich renowacji, a właściciel pokusił się o zmianę koloru na antracytowy metaliczny mat z palety Audi RS6.

Lakier w całości nosił sporo zarysowań, otarć i wżerów na szczęście możliwych do usunięcia w procesie wieloetapowej korekty bez konieczności ponownego lakierowania.

Wiemy jak trudno utrzymać samochód w nienagannej kondycji, szczególnie w naszych warunkach atmosferycznych, dlatego na w pełni odnowiony samochód klient zlecił nam aplikację pełnego zestawu powłok ochronnych od Gtechniq.

Taki rodzaj ochrony w połączeniu z optymalną pielęgnacją gwarantuje wyjątkowy wygląd auta przez długie lata. Uwielbiane przez wszystkich głębokie fotele kubełkowe Recaro od częstego zahaczania podczas wsiadania, nosiły przetarcia poszycia skórzanego. Z pomocą przyszła renowacja, uzupełniająca wytarty lakier bez konieczności wymiany tapicerki na nową.

Cieszymy się, że możemy pracować dla pasjonatów. Wiemy, że nasza praca nie tylko zostanie zauważona i doceniona, ale też poprzez codzienną dbałość właściciela dla swojego „oczka w głowie” – efekt naszej pracy przez bardzo długi czas będzie robił pozytywne wrażenie.

powłoki ochronne Gtechniq Kraków

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę