Mało kto wie, że miłość właściciela Auto Kliniki do motoryzacji rozpoczęła się od pierwszego kilometra pokonanego samochodem marki BMW. Do tej pory cała nasza załoga ma słabość do samochodów tego producenta. Nasza radość była jeszcze większa, kiedy do naszego salonu zawitał BMW X5 o mocy 570 koni mechanicznych. Moc wgniata w fotel. Ten egzemplarz pochodził prosto z salonu, jednakże wymagał od nas wykonania pełnego pakietu zabezpieczenia ceramicznego od Gtechniq Polska, zarówno na zewnątrz, jak i również we wnętrzu pojazdu. Dla właściciela poza niesamowitym wyglądem najważniejsza była wysoka ochrona i łatwość w utrzymaniu w czystości.

Ceramiczne zabezpieczenie lakieru jest idealne dla nowych samochodów, prosto z salonu, jak i również tych poddanych procesowi renowacji w celu odnowienia lakieru. Cały zabieg pozwala na zachowanie pięknego wyglądu samochodu przez wiele lat. Na lakier nanoszona jest ceramiczna powłoka, która po zastygnięciu tworzy szklaną warstwę, odporną na utratę połysku, głębi koloru czy wpływ toksycznej chemii. Ponadto, dzięki właściwościom hydrofobowym spowalnia przywieranie kurzu i brudu, a mycie staje się miłą chwilą, a nie przykrą koniecznością. Zastosowanie ceramicznej powłoki może również ochronić samochód przed powstawaniem korozji, dzięki czemu będziesz mógł dłużej cieszyć się nienaganną prezencją swojego samochodu.

Cała nasza załoga ma słabość do samochodów BMW, a radość była jeszcze większa, kiedy do naszego salonu zawitał BMW X5 o mocy 570 koni mechanicznych.

W całym procesie zabezpieczenia BMW nie zapomnieliśmy o wnętrzu. Jeśli wydaję Wam się, że odkurzanie i przetarcie preparatem przeznaczonym do czyszczenia tapicerki, to wszystko, to bardzo się mylicie. Nasi specjaliści dokonali najpierw szczegółowej inspekcji wnętrza samochodu, aby dobrać jak najskuteczniejszą pielęgnację przeznaczoną do zastosowanych materiałów. Dzięki precyzji i cierpliwości, każdy milimetr wnętrza samochodu został wypielęgnowany oraz zabezpieczony przed szkodliwym działaniem promieni UV czy szybkim przywieraniem brudu. Ponadto fotele zostały zaimpregnowane przed nieprzewidzianymi sytuacjami takimi jak rozlanie kawy, czy ubrudzenie fotela błotem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że we wnętrzu samochodu spędzamy wiele czasu, dlatego warto zadbać również o jego wygląd.

Dla właściciela poza niesamowitym wyglądem najważniejsza była wysoka ochrona i łatwość w utrzymaniu w czystości.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę