Po wizycie tego samochodu w naszym studio, z nutką fantazji odpaliłem sobie konfigurator BMW.

Nie lubię konfiguratorów, bo piekielnie się wieszają, a w dodatku zawsze jakaś opcja wyklucza inną ale tym razem postanowiłem cierpliwie wcielić się w rolę nabywcy jednego z najdroższych obecnie BMW. Klikam model, dalej wersje cabrio i zaczynam dodawać opcje które przepoczwarzą „zwykłe” M8 w to które widzisz na zdjęciach. 

Aż trudno uwierzyć, że topowy model można doposażyć o jeszcze tylko astronomicznie drogich dodatków.
I wiesz co?
Opcje które dodałem są warte równowartość nowego M2 Competition w podstawie 🙂
Ależ to cabrio jest dopasione!

Co tyle kosztuje? Najbardziej rozpustny jest pakiet Competition, dalej wnętrze z pikowanej skóry Merino i w końcu karbonowo-ceramiczne hamulce. Reszta opcji była już tańsza, bo sięgała „jedynie” kwot w przedziale 25 tys zł :)

M8 to na pewno nie zwykłe cabrio do delikatnego cruizingu. Do agresywna bestia tryskająca adrenaliną. Zapożyczony z M5 podwójnie doładowany silnik V8 o pojemności 4,4l generuje 600 koni mechanicznych przenoszonych na wszystkie koła. 

Mimo solidnej jak przystało na ultra ekskluzywne cabrio masy, sprint do pierwszej setki zajmuje mu zaledwie 3,4 sekundy. Później nie jest dużo wolniej.

Kolejna setka pokaże się po upływie 7,5s. Inżynierowie z BMW zadbali, aby M8 nie tylko fenomenalnie przyspieszał i hamował, ale również skręcał niczym wyścigówka. 

Masa w rozkładzie 55% przód / 45% tył świetnie dociąża przednie koła przez co kabriolet daje się precyzyjnie prowadzić nawet w ciasnych zakrętach. 

To prawdziwa przyjemność pracować przy takim dziele motoryzacyjnej sztuki.

Jeden z piękniejszych lakierów jaki widzieliśmy, gliniasto szary w cieniu i  mieniący się brązem i złotem, ale dopiero pełnym słońcu. W całości okleiliśmy folią Xpel.
Przecież nikt by nie chciał, aby stała mu się jakakolwiek krzywda!

Białą skórę zaimpregnowaliśmy najskuteczniejszą barierą zapobiegającą wchłanianiu barwników z ubrań, a delikatne elementy dekoracyjne we wnętrzu zabezpieczyliśmy na wzór całej karoserii – folią bezbarwną. 

Mimo zachwytu samym modelem, projekt M8 zostanie w naszej pamięci nie ze względu na samochód, a motywującą historię właściciela o swojej drodze do sukcesu. Kolejna fajna znajomość!

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę