Właściciel prezentowanego, kapitalnie skonfigurowanego egzemplarza to nasz klient od bardzo długiego czasu. Zaufał nam powierzając swoje, zawsze nietuzinkowe samochody już wiele lat temu. Od tamtej pory zawsze dajemy z siebie wszystko, aby otrzymał usługę i stosowane rozwiązania na niezmiennie najwyższym poziomie. Samochody Audi wyróżniają się, na tle konkurencji, powłoką lakierniczą o stosunkowo wysokiej twardości.

W praktyce niesie to za sobą głównie pozytywne cechy, niestety ma też swoją ciemną stronę. Lakier jest bardzo podatny na powstawanie odprysków do podkładu, a często do samego aluminium. Dodając do tego ponad 600 koni mechanicznych i mamy ogromny potencjał do utworzenia pola minowego na przodzie samochodu już w najbliższych kilku tysiącach kilometrów.

Również tym razem, nasz stały klient obdarzył nas zaufaniem nie tylko zlecając nam wykonanie zaawansowanego pakietu ochrony, ale również odbiór samochodu w jego imieniu z salonu jako fabrycznie nowy egzemplarz.

Wychodząc naprzeciw temu, zabezpieczyliśmy kompletnie cały przód oraz wszelkie najbardziej narażone na uszkodzenia elementy samochodu grubą folią bezbarwną Xpel Ultimate.

Folia zapobiegnie powstawaniu odprysków i zarysowań, również tych, które wynikają z drobnych obtarć parkingowych. Ewentualne mikrorysy znikną samoczynnie pod wpływem ciepła, np. ciepłej wody lub promieni słonecznych. Co najważniejsze, folia w żaden sposób nie zmienia wyglądu samochodu co widać na zdjęciach. Dodatkowo właściciel zdecydował się na przyciemnienie lamp przednich i tylnych o 15% nadając swojemu RS6 jeszcze groźniejszy wygląd.

Dla spowolnienia brudzenia samochodu i przyjemności z samego mycia, nasz klient zdecydował się pokryć swoje nowe RS6 zestawem najbardziej zaawansowanych powłok od Gtechniq zaczynając na lakierze, kończąc na tworzywach sztucznych zjawiskowej komory silnika. Oczywiście nie zapomnieliśmy o impregnacji wnętrza na czele z pikowaną skórą. Następnego dnia po odbiorze samochodu klient umieścił na naszych profilu Facebook komentarz, który jest dla nas najlepszym dowodem, że trwająca blisko 5 dni praca przyniosła zamierzony efekt.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę