W tylnym rzędzie siedzeń po wysunięciu specjalnej dokładki tworzy się pełnowymiarowe łóżko. RAM to jeden z tych samochodów, które potrafią spożyć każdą ilość paliwa, ale ich prawdziwi miłośnicy po prostu nie zwracają na to uwagi. Potężne V8 o pojemności 5,7 litra zapewnia piękny basowy bulgot z umieszczonych po bokach wydechów średnicy rynny przeciwdeszczowej. Mimo gigantycznej karoserii RAM porusza się dynamicznie i w niczym nie odstaje od o połowę mniejszych osobówek.

RAM był drugim samochodem dostarczonym przez jego posiadacza. Obserwując efekty naszej pracy na Audi A7 swojej żony klient zdecydował się wykonać identyczny pakiet na swoim Pick Upie. Tym razem projekt był o wiele bardziej wymagający, ale planowany efekt miał wynagrodzić anielską cierpliwość. Dodge stanowi ucieleśnienie amerykańskiej motoryzacji. Potężne połacie karoserii i równie ogromna ilość wszędobylskiego chromu.

Przeprowadziliśmy pełną renowację lakieru.

Dla maksymalnego przedłużenia pięknej prezencji Dodge'a klient wybrał pakiet ochrony ceramicznej Crystal Serum dla całej karoserii.

Prezentowany egzemplarz lakierowany w najdelikatniejsze „Piano Black” trafił do nas w bardzo złym, jeśli nie fatalnym stanie. Oprócz gęstej sieci zarysowań i otarć wynikających z codziennych wizyt na terenach budowlanych, samochód nosił ślady nieudanej próby dostania się do jego środka owczarka niemieckiego. Lakier nosił niezliczoną ilość głębokich zarysowań co w połączeniu z 6 metrowej długości półciężarówką spowodowało, że projekt „Dodge RAM1500” stanowił dla nas detailingowy bieg „Iron Man”.

Każdy element dzieliliśmy na fragmenty 30x30cm, aby szczegółowo zadbać o każdy rodzaj powierzchni. Każdy z wydzielonych fragmentów zajmował ogromną liczbę czasu, zaowocowało to ponad 100 roboczogodzin naszego zespołu. Nie zapomnieliśmy również o charakterystycznym chromie nadającym amerykańskiego smaku. Trudne kształty wymagały ręcznego polerowania dla uzyskania lustrzanego odbicia. Głęboka smolista czerń i szklisty połysk to nagroda za wielogodzinne starania.

Dodge RAM1500 renowacja lakieru Auto Klinika Kraków

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę