BMW M760Li w kolorze San Marino Blue z efektem zmrożenia to realizacja, która już od samego początku była inna niż wszystkie. Ponieważ samochód został nam dostarczony przez inny samochód od razu wiedzieliśmy, że nasza praca musi zostać wykonana na 110% i nie ma tu miejsca na żadną nieprawidłowość. Właściciel BMW miał duże oczekiwania wobec przyszłego wyglądu swojego samochodu. Co więcej, rzadko zdarzają nam się samochody pokryte lakierem z efektem zmrożenia, więc sami oczekiwaliśmy na efekt końcowy.

Jedną z usług była aplikacja folii. Żeby było ciekawiej, na części takie jak lakier, klamki i listwy dekoracyjne nałożyliśmy satynową folię bezbarwną Xpel Stealth, a na lampy, listwy w kolorze piano black oraz carbon nałożyliśmy folię bezbarwną Xpel Ultimate. Dzięki temu zabiegowi samochód zyskał najskuteczniejszą na rynku ochronę przed odpryskami i zarysowaniami.

Właściciel BMW miał duże oczekiwania wobec przyszłego wyglądu swojego samochodu. Co więcej, rzadko zdarzają nam się samochody pokryte lakierem z efektem zmrożenia, więc sami oczekiwaliśmy na efekt końcowy z niecierpliwością.

Oprócz tego, że folie Xpel zrewolucjonizowały rynek detailingu, to posiadają również właściwości samoregeneracji, która aktywuje się pod wpływem ciepła. Nie ma obawy przed złą aplikacją folii i docinaniem jej na samochodzie. Całość jest wycinana z gotowych szablonów, precyzyjnie pasujących na poszczególne elementy samochodu. Trwałość folii to aż 5 lat, po których śmiało można zdjąć folię bez pozostawienia jakiegokolwiek śladu na lakierze. Prawda, że brzmi to jak recepta na długowieczność lakieru?!

Na zakończenie długiego zabiegu zabezpieczenia lakieru, całość folii została pokryta powłoką hydrofobową GTechniq Exo V4. Ten preparat pozwoli na jeszcze prostszą i przyjemniejszą pielęgnację naszego samochodu. Dzięki swoim właściwościom powoduje, że woda jest łatwiejsza do wytarcia, a lakier jest chroniony przed szkodliwym wpływem środków chemicznych. Dodatkowo chroni nasz samochód przed działaniem soli drogowej, co w zimie jest argumentem numer jeden za zastosowaniem tej powłoki.

Całą naszą pracę zwieńczył szczery uśmiech właściciela "beemki". Czy jest jakaś bardziej dosadna forma podziękowania?

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę