Największą przyjemnością i autem naszej pracy jest możliwość częstego obcowania z ciekawymi i nietuzinkowymi egzemplarzami motoryzacyjnych „przysmaków”. Zarówno mając do czynienia z samochodami pochodzących z naszych czasów i tymi z mijającej epoki cieszymy się mogąc przekazać je właścicielowi w stanie o wiele lepszym niż ten, w którym nam go dostarczył. Radość klienta jest dla nas najlepszą formą rekompensaty za włożony, często trwający kilkaset godzin trud. Tym razem mimo stanu daleko odbiegającego od ideału, setki godzin wytężonej pracy nie były konieczne.

W końcu mieliśmy do czynienia z samochodem wielkości gokarta. Śmialiśmy się, że rosły facet przy odrobinie wysiłku mógłby go zabrać ze sobą na plecy. Właściciel tego iście Brytyjskiego malucha poddał go licznym modyfikacjom nadając mu mocno sportowy, jeśli nie nawet rajdowy charakter. Mini dostał sportowe zawieszenie z pełną regulacją, sportowy gaźnik, klatkę bezpieczeństwa i oczywiście kubełkowe fotele z 4 punktowymi pasami. Niestety z bliska, wygląd i ogólna estetyka samochodu pozostawiała bardzo wiele do życzenia.

Na szczęście szczegółowy pomiar grubości powłoki lakierniczej dał zielone światło dla zaawansowanego procesu polerskiego.

Jako wisienkę na torcie i zarazem silną ochronę UV zastosowaliśmy ekskluzywny wosk Zymol o wysokiej zawartości naturalnej brazylijskiej Carnauby.

Pastelowy, 2 warstwowy lakier, niepokrywany w tamtych czasach bezbarwną ochroną UV był praktycznie pozbawiony połysku i odbicia światła. Oprócz silnego porysowania, utlenienia i zmatowienia, nosił sporo wżerów od ptasich odchodów i soków z drzew. Polerowanie lakieru jest jednym z zabiegów detailingowych dającym spektakularne efekty.

Podczas procesu regeneracji lakieru usunęliśmy wszelkie rysy i zmatowienia, dzięki czemu udało się odzyskać szklisty połysk i głębokie nasycenie koloru. Naszą satysfakcję z wykonania tak ogromnej metamorfozy wzmocnił komentarz właściciela podczas odbioru samochodu. Usługę polerowania auta zalecamy dla każdego używanego samochodu.

Renowacja lakieru samochodowego Kraków

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę