Renowacja lakieru Ferrari Dino 208 GT4 1976 była dla nas nie tylko wyzwaniem, ale również prawdziwym powrotem do przeszłości, gdzie mogliśmy sobie przypomnieć jak piękne i trwałe elementy produkuje Ferrari. Ten 2 litrowy egzemplarz w układzie V8 umieszczonym pomiędzy dwoma, tylnymi kołami został w całości polakierowany na nowo w kraju jego pochodzenia, czyli we Włoszech. Niestety finalny efekt odbiegał od oryginału, brakowało połysku i efektu odbicia. Jak się pewnie domyślacie, w celu naprawy trafił w nasze ręce. A my lubimy powodować uśmiech na twarzach właścicieli, więc podjęliśmy się realizacji tego projektu.

Akrylowy lakier został poddany trzyetapowemu szlifowaniu maszynowemu, aby później móc przeprowadzić czteroetapowy proces polerski. Całość projektu zajęła nam prawie 5 tygodni z przerwami. Wysoka jakość i profesjonalne wykonanie wymaga czasu. Zastosowany proces renowacji lakieru jest najlepszym i najtrwalszym sposobem na poprawienie wyglądu naszego samochodu. Podczas całego cyklu zostały usunięte wszelkie zarysowania, przebarwienia i odpryski na lakierze. Dodatkowym efektem było uzyskanie głębi koloru i niesamowitego połysku, którego brakowało po lakierowaniu we Włoszech.

Ta renowacja była dla nas nie tylko wyzwaniem, ale również prawdziwym powrotem do przeszłości.

Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy preparatów, zabieg ten można powtarzać wielokrotnie przy zachowaniu wysokiej grubości powłoki lakierniczej. Jako profesjonaliści, podczas szlifowania na bieżąco sprawdzamy grubość lakieru w kilku miejscach i usuwamy jedynie taką warstwę, jaka jest konieczna do osiągnięcia oczekiwanego efektu. Wyobraźcie sobie, że po tych wszystkich zabiegach Wasz samochód wygląda jakby wyjechał dopiero z salonu, a wszelkie defekty są usuwane na stałe. Brzmi kusząco, prawda?

Podczas renowacji zostały usunięte wszelkie zarysowania, przebarwienia i odpryski na lakierze, a dodatkowym efektem było uzyskanie głębi koloru i niesamowitego połysku.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę