Wychodząc naprzeciw stosowanym dziś niezwykle delikatnym lakierom ekologicznym dla naszych klientów stworzyliśmy pakiet bezpiecznego mycia SPA. Mycie SPA zostało opracowane w taki sposób, aby bieżąca pielęgnacja samochodu była nie tylko skuteczna i dokładna, ale przede wszystkim nie powodowała zarysowań lakieru.

Warto mieć świadomość, że niewłaściwa pielęgnacja już w ciągu kilku miesięcy może doprowadzić do powstania gęstej sieci zarysowań na lakierze samochodowym szpecąc jego wygląd.

Wierzymy, że mycie Twojego samochodu tylko pozornie jest czynnością, którą powinieneś powierzyć komukolwiek, najbliższej czy najtańszej myjni. Konsekwencje często wymagają poświęcenia idących w tysiące złotych środków, aby przywrócić powłoce lakierniczej idealny stan.

Myjnia ręczna Kraków

W jaki sposób wykonujemy usługę mycia SPA?

Do mycia wykorzystujemy wyłącznie delikatne rękawice z owczej wełny, miękkie pędzelki do trudno dostępnych miejsc i chemię o neutralnym pH nieuszkadzającą wosków czy powłok ochronnych.

Zanim przejdziemy do mycia właściwego, zmiękczamy zabrudzenia pianą aktywną i dokładnie spłukujemy piasek i inne ostre zabrudzenia. Wiaderka wyposażyliśmy w separatory zanieczyszczeń zatrzymujące luźny brud. Do suszenia wykorzystujemy miękkie ręczniki z mikrofibry, a wszystkie szczeliny zostają wydmuchane sprężonym powietrzem zapobiegając powstaniu tak nielubianych zacieków na karoserii.

Myjnia SPA Kraków

Finalnie lakier zostaje wykończony dedykowanym Quick Detailerem, który usuwa smugi, podbija połysk i przedłuża działanie wosków i powłok ochronnych. Opony i plastiki strukturalne nasączamy dressingiem nadającym im żywy, ciemny kolor.

Wnętrze zostaje szczegółowo wysprzątane zachowując szczególną ostrożność dla delikatnych elementów dekoracyjnych np. „piano black”. Dbamy o dokładne odkurzanie wszystkich nawiewów, zakamarków w tapicerce oraz szczelin, również tych między fotelami. Usługa ta idealnie trafia do wszystkich klientów świadomych wpływu nieodpowiedniej pielęgnacji na estetykę pojazdu. Jeśli posiadasz samochód z zadbanym lakierem, lub nie chcesz, aby z każdym myciem jego stan się pogarszał to usługa bezpiecznego mycia jest właśnie dla Ciebie.

W trakcie trwania mycia do dyspozycji klienta mamy zaciszną i komfortową poczekalnię z dostępem do WiFi oraz kawę z ekspresu.

Myjnia ręczna Wieliczka

Co zyskujesz korzystając z usługi mycie SPA?

  • bezpieczne mycie – bez zarysowań lakieru
  • dokładnie wypielęgnowany samochód
  • zachowanie właściwości wosków i powłok ochronnych

Czas wykonania usługi mycie SPA

Wykonanie tej usługi zajmuje naszym specjalistom około 2 godzin.

Usługa Cena
Mycie zewnętrzne 100-150 PLN netto
Sprzątanie wnętrza 100-150 PLN netto
Pakiet zewnątrz plus wewnątrz 200-250 PLN netto

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę