Prestiż w najczystszej postaci!

Marka Mercedes bardzo często kojarzy się z luksusem. Kiedy jednak pojawia się nazwa Maybach, mamy do czynienia z zestawem, który uchodzi za jeden z najbardziej prestiżowych w obszarze motoryzacji. Jak wygląda połączenie luksusowej limuzyny oraz SUV-a?

Patrząc na ten samochód z daleka, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że mamy przed sobą  małe mieszkanie w warszawie – ponad milion złotych!

Z zewnątrz auto tylko nieznacznie różni się od „zwykłego” GLS-a. Maybach jest bardziej elegancki i ma wyglądać na droższego. Tak faktycznie jest i dużo osób ogląda się za tym autem na ulicy. W środku na kierowcę i pasażerów czeka luksusowe wnętrze z bogatym wyposażeniem. A podczas jazdy będzie można odnieść wrażenie, że nasze drogi nie pozostawiają zbyt wiele do życzenia. Ten samochód wynosi komfort podróżowania na zupełnie inny poziom. E-Active Body Control tak nazywa się nowe zawieszenie, które ma za zadanie ułatwić nam podróżowanie w dosłownie każdej sytuacji. Ma nie dopuścić do zakopania samochodu nawet w najtrudniejszym terenie.

Do Maybacha dostajemy się po wysuwanym progu, którego nie dostaniemy w zwykłym GLS, bez niego wsiadanie jest bardzo nie wygodne, ponieważ trzeba wysoko podnieść nogę.

A Niemal wszystkie elementy, z którymi mamy do czynienia wykończono skórą, drewnem lub aluminium z najwyższej jakości materiałów, podsufitka została obszyta z wyjątkowym pietyzmem.

Mercedes naprawdę dobrze przyłożył się do stworzenia luksusowej strefy podróżowania dla dwóch osób. Indywidualne fotele mają szeroki zakres regulacji, są arcywygodne i wręcz zachęcają, aby spędzać w nich jak najwięcej czasu.

Oczywiście prawy fotel pozwala na nieco więcej – tam możemy rozłożyć go do pozycji „leżanki”. Wówczas nawet najlepsze „first class” w liniach lotniczych może się schować. Między fotelami chłodzi się Moët, na ekranie oglądacie ulubiony film.

I tak można spędzać długie podróże. Nad podłokietnikiem, w oparciu pomiędzy fotelami, znalazło się miejsce na małą lodówkę. Wysoko zabudowana konsola kryje z kolei uchwyty na kieliszki i panel regulacji klimatyzacją.

Czy czegoś więcej potrzeba tutaj do szczęścia? Otóż nie. Kabina jest niesamowicie wyciszona i niezależnie od prędkości świat zewnętrzny nie istnieje. Nawet opony doposażono w specjalne pianki wygłuszające, które eliminują zbędne dźwięki

Maybach GLS otrzymał wsparcie systemu miękkiej hybrydy, dzięki czemu generuje 558 KM i 730 Nm momentu obrotowego.To w zupełności wystarcza, aby ważący 2780 kilogramów samochód osiągał setkę w 4,9 sekundy.

Ustawienie zawieszenia w tryb Curve wyciska sto procent możliwości z zawieszenia E-ABC. Podczas jazdy w zakrętach auto przechyla się stosownie do łuku.

Na zlecenie naszego klienta zabezpieczyliśmy i dopełniliśmy stylizacje Maybacha.

Nawiązując do oryginalnego lakieru Two Tone Maybach White Stars, wystylizowaliśmy oryginalny lakier znajdujący się na samochodzie za pomocą folii na Two Tone i całość zabezpieczyliśmy folią bezbarwną. Każdy element wnętrza – ekrany, piano black także został pokryty folią. Przyciemniliśmy również przednie szyby. Aby z łatwością utrzymać folie w czystości, zaaplikowaliśmy na nią powłokę elastomerowa. Felgi, szyby, oraz każdy element wnętrza z należytą starannością zostały zabezpieczone.

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę