Pierwsze wrażenie, jakie wywołuje samochód, który zamierzamy sprzedać często przesądza o tym, czy w ogóle dojdzie do transakcji. Zarówno wrażenie wywołane „na żywo”, jak i to, które robi aukcja na popularnych portalach internetowych ma znacznie. W dzisiejszych czasach niezależnie, czy sprzedajemy samochód klasy premium czy małego kompakta, wbrew rozsądkowi, wygląd bardzo często ma większe znaczenie niż stan techniczny. Potocznie mówi się, że „kupujemy oczami” i jak wynika z doświadczenia naszego oraz naszych klientów, ta teoria doskonale się sprawdza. Będąc świadomymi powyższych faktów przygotowaliśmy kompleksową usługę uszytą na miarę potrzeb przeprowadzenia szybkiej i korzystnej sprzedaży samochodu.

Przygotowanie samochodu do sprzedaży Kraków

Z naszego doświadczenia wynika, że aby sprzedaż przebiegła pomyślnie i nie trwała wiele miesięcy, potrzebujemy schludnego i czystego samochodu, wysokiej jakości zdjęć i dobrze przygotowanej aukcji.

Schludny i czysty samochód

Poprzez schludny samochód nie mamy na myśli dopieszczania go do granic możliwości, jak na pokaz klasyków. Przecież nie chcemy dokładać funduszy do niedługo nie naszej własności. Robimy dokładnie to co jest konieczne i nic poza tym. Pierwszym krokiem od którego musimy zacząć są rażące w oczy uszkodzenia, jak widoczne rysy, wgniecenia karoserii czy poplamiona tapicerka, które dają klientowi pole do popisu w kwestii obniżania finalnej ceny.
Przygotowując samochód nie noszący rażących wad widocznych na pierwszy rzut oka, przede wszystkim stawiamy na czystość. Czystość lakieru, felg, wnęk drzwiowych i oczywiście higienę wnętrza. Klient oglądający czysty, schludny i błyszczący samochód automatycznie buduje w głowie obraz pojazdu zadbanego i regularnie serwisowanego.

Wysokiej jakości zdjęcia

Potencjalny nabywca przeglądając dziesiątki aukcji z często niemal identycznie skonfigurowanymi samochodami zawsze wybierze w pierwszej kolejności wysokiej jakości, profesjonalne zdjęcie.
Nasz wykwalifikowany fotograf korzystając z najnowocześniejszego sprzętu wykona sesję zdjęciową, która wyróżni Twoją aukcje i przyspieszy sprzedaż. Tworząc sesję zdjęciową stawiamy na czyste zdjęcia i odpowiednio dobrane kadry, bez nadmiernej postprodukcji czy przekoloryzowania.

Dobrze przygotowana aukcja

W końcu profesjonalne przygotowanie aukcji najlepiej podkreślającej silne strony sprzedawanego samochodu i dające przejrzysty obraz wyposażenia czy specyfikacji. To jakże istotna „kropka nad i”, bez której cały proces sprzedaży nie będzie naprawdę skuteczny.

Czas wykonania usługi kompleksowego przygotowania do sprzedaży

Na wykonanie tej usługi potrzebujemy 1-2 dni robocze.

Usługa Cena
Pielęgnacja samochodu od 550 PLN netto
Profesjonalna sesja zdjęciowa 250 PLN netto

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę