Ferarri F8 Tributo to następca doskonałego modelu 488 GTB - marzenia chyba każdego mężczyzny. 

Mocniejszy, szybszy i jeszcze bardziej emocjonujący to najlepsze słowa opisujące F8. Trudno zastąpić niemalże doskonałe auto jeszcze lepszym. Inżynierowie i styliści rozwinęli projekt zapoczątkowany przez poprzedników, ulepszając go głównie w detalach. Stąd też trudno oprzeć się wrażeniu, że F8 Tributo wygląda praktycznie jak 488 GTB. Oczywiście zostały przeprojektowane światła, wloty powietrza, zderzaki i cała bryła została jeszcze ulepszona, aby Aerodynamika była jeszcze lepsza. Co drzemie pod maska tego potwora ? 3,9 litrowy ośmiocylindrowy silnik z podwójnym doładowaniem, który generuje 720 KM mocy i 770 nm momentu obrotowego. Niemalże identyczne osiągi ma 488 Pista.

Opowiem wam jak Ferarri F8 Tributo trafiło do naszej firmy na zabezpieczenie. Pan Konrad to klient dla którego czas oczekiwania na swoją wymarzoną rzecz jest najbardziej cenną chwila. I tak było właśnie w tym przypadku. Trzy tygodnie przed odbioręm Ferrari F8 spotkaliśmy się aby doprecyzować szczegóły zabezpieczenia, zaprezentowałem na obecnym wtedy Porsche 911 Turbo nasz sposób oklejania i metodę seamless, która została opracowana dla najbardziej wymagających klientów. Czym jest metoda seamless ?

Seamless to metoda, w której indywidualnie edytujemy komputerowe wykrojniki i zawijamy folię tak aby była totalnie nie widoczna.Oczywiście zabieg przeprowadzamy bez rozbierania elementów karoserii i docinania folii na samochodzie.

Pan Konrad miał właśnie wyjechać na Malediwy a w dzień powrótu odebrać swoje Ferrari, niestety tak się nie stało i jak to w czasach „covidowych” odbiór się opóźnił. Aby skorzystać z samochodu w sezonie letnim a co najważniejsze dotrzeć go pozostawało coraz mniej czasu, dlatego Pan Konrad wahał się czy jeśli samochód jest w ferrari nie okleić go od razu na miejscu. Natomiast postawił na nas ale uprosił nas , żebyśmy wykonali pracę w jak najszybszym terminie i tak się stało ukończyliśmy projekt w niecałe 4 dni metodą seamless, oklejając dodatkowo przednia i tylnią szybę, zabezpieczając felgi powłoka Titan PYRO (najtrwalsza powłoka do felg na rynku), szyby powłoką Gtechniq G1, oraz zaimpregnowaliśmy całkowicie wnętrze wraz z oklejeniem dekorów folią, aby Pan Konrad mógł cieszyć się nieskazitelnym samochodem przez długie lata.

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę